Positive Card

Kart No:

 

Şifre:

 
Şifremi Unuttum / Bilmiyorum

Kart No:

 

Gsm No:

 
Geri Dön

ÖDEGEÇ Nedir?
Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz.

ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde 1.000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

ÖDEGEÇ’in Avantajları Neler?

  • ÖDEGEÇ ile öncelikle çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur.
  • İşe, toplantıya ya da sabırsızlıkla beklediğiniz arkadaş buluşmalarına yetişmeye çalışırken, aracınızdan inmeden bir pit-stop hızında yolunuza devam edebilirsiniz.
  • Araçta çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa ödeme alanına gittiğinizde yalnız bırakmak ya da onları da yanınızda götürmek zorunda kalmazsınız.
  • Ödeme yaparken, hava şartlarından da etkilenmezsiniz; yağmur rüzgar ya da sıcak hava konforunuzu etkilemez.
  • Trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin başında gelen motosiklet kullanıcıları da kasklarını hatta eldivenlerini bile çıkartmadan akaryakıt ödemelerini yapabilirler. 

ÖDEGEÇ’le ödeme nasıl yapılıyor?

 

*Positive Card pompaya okutulduğunda bankanız belirlediğiniz kredi kartından 300 TL’lik ön provizyon alır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon iptal edilip gerçek yakıt alım tutarı kartınızdan tahsil edilir.

ÖDEGEÇ’li İşlemleri Takip Etmek Çok Kolay
ÖDEGEÇ’le ödeme yaptığınızda, yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza ücretsiz bir SMS gönderilir ve yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca odegec.com.tr web sitesi ve “PO Nerede” aplikasyonu üzerinden, “Online İşlemler” menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm ÖDEGEÇ işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

ÖDEGEÇ’li İstasyonlarımız
ÖDEGEÇ ile ödemeler, Türkiye genelinde 1000’in üzerinde ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzdan yapılabiliyor. ÖDEGEÇ’li istasyonlarımızı web sitemizden ya da PO Nerede aplikasyonumuzdan görebilirsiniz.


Positive Card’ınızla Kredi Kartınızı eşleştirmek için tıklayınız.
1000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuz için lütfen tıklayın.
Daha detaylı bilgi için Sorularınız mı var? Bölümünü ziyaret edebilirsiniz.