Positive Card

Kart No:

 

Şifre:

 
Şifremi Unuttum / Bilmiyorum

Kart No:

 

Gsm No:

 
Geri Dön
ü


Öde Geç

“Aracınızdan inmeden yakıt alabilirsiniz!

Öde Geç Sistemi
Petrol Ofisi, Positive Card'a eklenen "ÖDE-GEÇ" özelliğiyle araçtan inmeden alışveriş konforu sunuyor.

Petrol Ofisi Positive Card "ÖDE GEÇ" özelliği ile akaryakıt alışverişine konfor katıyor. Akaryakıt alan Positive Card kullanıcılarının kartlarını pompaya okutup geçmesini sağlayarak büyük zaman avantajı sunan "ÖDE GEÇ" özelliğiyle araçtan inmeden akaryakıt alışverişi yapılırken aynı anda puan da kazanılıyor.

KAZANÇLI KONFORUN ADI; ÖDE-GEÇ: Petrol Ofisi istasyonlarından temin edebileceğiniz Positive Card'ı yalnızca bir kereye mahsus olmak üzere anlaşmalı bankalardan birine ait kredi kartınız ile eşleştirdikten sonra, "ÖDE-GEÇ" özelliği aktif oluyor ve aracınızdan inmenize, hatta kapıyı bile açmanıza gerek kalmadan pompa başında akaryakıt alışverişini kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Positive Card'ı, tüm banka kredi kartlarıyla eşleştirmek yalnızca birkaç saniye sürüyor. "ÖDE-GEÇ" özelliği aktif hale getirildiği andan itibaren Positive Card’ınızı hem kredi kartı olarak kullanabiliyor hem de Positive puanları kazanmaya başlıyorsunuz. Positive Card’ınız ile eşleştirileceğiniz kredi kartının sanal alışverişlere açık olması gereklidir. Her akaryakıt alımınız sonrasında, vermiş olduğunuz cep telefonuna yapılan işlemin detayları anında SMS ile gönderilir.

Sektör lideri olmanın bilinciyle hareket eden ve tüketicilerine karşı da kendini her zaman sorumlu hisseden Petrol Ofisi, bu sorumluluğu hem tüketicilerinin hem de Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunarak yerine getiriyor ve Türkiye’yi daha ileriye taşımayı hedefliyor.Soru-Cevap

1. Positive Card ile kredi kartı nasıl eşleştirilir?

  • Tüm bankaların Kredi kartlarını Positive Card’ınızı bir defaya mahsus olmak üzere istasyonlarımızdaki ilgili bankaya ait POS makinesinden geçirmeniz ile banka tarafından bu iki kartın eşleştirmesi sağlanır.
  • Eşleştirme işlemlerinizi internet üzerinden de yapabilirsiniz. Eşleştirme işlemi için lütfen tıklayınız.

2. Kredi Kartı ile Positive Card eşleştirme istemi güvenli midir?

İşlem tamamen banka üzerinden gerçekleştirildiği için kredi kartı bilgileriniz banka dışından hiçbir ortamda bulunmaz ve ulaşılamaz. Her işlem sonrasında, cep telefonunuza yaptığınız işlem detayları anında gönderilir.

3. "Öde Geç" in avantajı nedir?

  • Hem Positive Card puanı kazanır hem de kredi kartınıza puan kazanırsınız.
  • Aracınızdan inmeden ödeme yaparak vakit kazandırır.
  • Aynı Positive Card, birden fazla kredi kartı ile eşleştirilebilir. Akaryakıt alımının tutarı, Positive Card ile en son eşleştirilmiş kredi kartından tahsil edilir.

4. "Öde Geç" sistemi genel şartları nelerdir?

Öde Geç Sistemi Üye Formu’nu gerekli bilgileri doldurarak ve imzalayarak ulaştıran müşterilerimiz; formdaki bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu beyan ve kabul eder.

Öde Geç Sistemi kartını teslim aldıktan sonra, kart marifetiyle uygulamaya dahil üye işyeri bayilerden satın almış olduğu mal bedelini, kartla ilişkilendirecek elektronik ticaret işemleme açık kredi kartı hesaplarına borç kaydı yapılması konusunda yetki verir.

Mal bedelinin bilgileri verilen kredi kartları hesaplarından herhangi bir nedenden dolayı tahsil edilmemesi halinde, bu bedellerin, başka bir kredi kartı ya da nakit olarak ödeneceğini kabul eder.

Öde Geç Sistemi’nde kullanılmak üzere tevdi edilen kartı özenle muhafaza ederek hiçbir şekilde üçüncü şahıslara vermeyeceğini, çalınması/kaybolması halinde derhal PO Çağrı merkezi’ni (0800 211 02 29 ya da 0555 675 55 55) arayarak durumu bildireceğini ve kartın kullanıma kapatılmasını talep edeceğini, bildirime kadar geçen süre zarfında söz konusu kartın üçüncü şahıslarca kullanımdan doğan zarar ve ziyana ilişkin sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul eder.

Kartla yapacağı işlemlerde, işlem tutarının iadesini ve/veya iptalini istemeyeceğini kabul eder.